KONFORLU BİR GECE SİZİ BEKLİYOR

Oda Olanakları

Klima

Sürekli bakımı yapılan ve her türlü hijyenik standarda sahip York klima ve iklimlendirme sistemleri otelimizde siz konuklarımızın birinci sınıf konforu için sürekli çalışıyor.

Çalışma Masası

Odalarımızda siz değerli konuklarımızın rahat ve huzurlu çalışması için özel bir ahşaptan imal edilmiş çalışma masası standarttır.

Oda Hizmeti

Odalarımız hijyen konusunda titiz, uzman ekibimiz tarafından her gün düzenli olarak temizlenir. Size ise odanıza döndüğünüzde rahatınıza bakmak kalır.

Özel Balkon

Her odamızın kendine ait bir balkonu ve oturma grubu bulunmaktadır.

Kahve/Çay Makinesi

Her odamızda birinci sınıf çay/kahve makinesi ve ikramımız olan çay/kahve siz değerli konuklarımızın rahat zaman geçirmesi için sürekli yenilenmektedir.

Buzdolabı

Her odamızda özel mini bar buzdolabımız dolu vaziyette sizlere sunulmaktadır.

Kablolu/Uydu Bağlantılı TV

Odalarımızın hepsinde birinci kalite LCD TV ve kablolu/uydu bağlantısı bulunmaktadır. Birçok yerli ve yabancı TV kanalını seyredebilirsiniz.

Yerle Aynı Hizada Duş

Özellikle yaşlı ve engelli konuklarımız için ama tüm konuklarımızın huzur ve konforu için tüm duşlarımız yerle aynı hizada, kolay giriş-çıkış özelliğine sahiptir.

Oda Servisi

Oda servisimiz 7/24 emrinize amade olarak imkanlar dahilindeki isteklerinizi yerine getirmek için beklemektedir.

KONFORLU BİR GECE SİZİ BEKLİYOR Oda Olanakları Klima Sürekli bakımı yapılan ve her türlü hijyenik standarda sahip York klima ve iklimlendirme sistemleri otelimizde siz konuklarımızın birinci sınıf konforu için sürekli çalışıyor. Çalışma Masası Odalarımızda siz değerli konuklarımızın rahat ve huzurlu çalışması için özel bir ahşaptan imal edilmiş çalışma masası standarttır. Oda Hizmeti Odalarımız hijyen konusunda titiz, uzman ekibimiz tarafından her gün düzenli olarak temizlenir. Size ise odanıza döndüğünüzde rahatınıza bakmak kalır. Özel Balkon Her odamızın kendine ait bir balkonu ve oturma grubu bulunmaktadır. Kahve/Çay Makinesi Her odamızda birinci sınıf çay/kahve makinesi ve ikramımız olan çay/kahve siz değerli konuklarımızın rahat zaman geçirmesi için sürekli yenilenmektedir. Buzdolabı Her odamızda özel mini bar buzdolabımız dolu vaziyette sizlere sunulmaktadır. Kablolu/Uydu Bağlantılı TV Odalarımızın hepsinde birinci kalite LCD TV ve kablolu/uydu bağlantısı bulunmaktadır. Birçok yerli ve yabancı TV kanalını seyredebilirsiniz. Yerle Aynı Hizada Duş Özellikle yaşlı ve engelli konuklarımız için ama tüm konuklarımızın huzur ve konforu için tüm duşlarımız yerle aynı hizada, kolay giriş-çıkış özelliğine sahiptir. Oda Servisi Oda servisimiz 7/24 emrinize amade olarak imkanlar dahilindeki isteklerinizi yerine getirmek için beklemektedir.

Düzenli plan

Mon Sal Evlendirmek Perşembe Cumartesi Oturtuyordu Güneşlendirmek
0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00